فروش محصولات شیمیایی
خانه / اسید سولفوریک / اسید سولفوریک رقیق | بازرگانی فروش آن در کل کشور

اسید سولفوریک رقیق | بازرگانی فروش آن در کل کشور

اسید سولفوریک رقیق، آن نوع از ماده شیمیایی است که دارای میزان درصد پایین تری می باشد. اسید سولفوریک به راحتی با رقیق می شود و بسیاری از شرکت های صنعتی، نوع رقیق شده آن را نیاز دارند و برای همین است که تولید کنندگان این عنصر، آن را با درصد پایین به بازار عرضه می دارند. بازرگانی فروش آن در کل کشور به دلیل استفاده های مختلفی که دارد، از رونق خوبی برخوردار می باشد. 

برای خرید اسید سولفوریک رقیق می توان به فروشگاه هایی مراجعه کرد که در کار فروش انواع محصولات شیمیایی می باشند. در وبسایت های اینترنتی گوناگون هم فروش اسید سولفوریک رقیق انجام می شود. 

اسید سولفوریک رقیق | بازرگانی فروش آن در کل کشور

طرز تهیه اسید سولفوریک رقیق

طرز تهیه اسید سولفوریک رقیقطرز تهیه اسید سولفوریک رقیق این گونه است که آن ماده غلیظ را در ظرفی گذاشته و سپس به آن آب می افزایند و درصد خلوص آن را مورد بررسی قرار می دهند تا به آن درجه ای که نیاز است برسد. 

از جمله مشخصات اسید سولفوریک رقیق با کیفیت این است که میزان درصد مشخص شده را داشته باشد. به این معنی هنگامی که از نوع ۲۰ درصد آن صحبت می شود، این میزان از خلوص را اسید دارا باشد. 

البته در خصوص رقیق سازی اسید سولفوریک بایستی گفت، این کار نیاز به لباس و تجهیزات دارد و به دلیل خاصیت قلیایی اسید، ممکن است بدون در نظر داشت مسائل ایمنی، دچار مشکلات عدیده ای شد. 

اسید سولفوریک رقیق با کیفیت را می توان از فروشگاه های معتبر در بازار تهیه کرد. این نوع از محصول کارایی بالایی در تولید انواع گوناگونی از کالاها دارد. 

بازرگانی فروش اسید سولفوریک رقیق

بازرگانی فروش اسید سولفوریک رقیقیکی از جمله محصولات شیمیایی با موارد استفاده بالا، اسید سولفوریک می باشد. صنایع گوناگونی چه در داخل کشور چه بیرون از مرزها، از این ماده استفاده می کنند. 

به سبب استفاده های مختلف و همچنین کاربردی بودن این محصول است که خرید و فروش آن بیشتر انجام می شود. نکته دیگر درباره اسید سولفوریک این است که این عنصر شیمیایی تعیین کننده پیشرفت کشورهای صنعتی هم است. یعنی هر چه صنایع یک کشوری از اسید سولفوریک بیشتر استفاده کند، به همان اندازه پیشرفته تر به شمار می رود. 

این مسائل همه باعث می شود تا این ماده شیمیایی به یک از با اهمیت ترین عناصر حال حاضر تبدیل شود و فروش فراوانی داشته باشد. 

از اسید سولفوریک رقیق شده در صنایعی مانند: چرم سازی، نساجی، صنایع شوینده و غیره استفاده می کنند. 

خرید اسید سولفوریک رقیق زیر قیمت بازار

خرید اسید سولفوریک رقیق زیر قیمت بازاراگر به دنبال خرید اسید سولفوریک رقیق زیر قیمت بازار هستید، نیاز است که به مراکز خرید و فروش انواع مواد شیمیایی مراجعه کنید. 

در این مراکز فروشگاه هایی فعالیت می کنند که این نوع از محصول را با قیمت های پایین عرضه می دارند. همچنین در بازارها، نمایندگی شرکت های تولید کننده هم حضور دارند؛ بیشتر آنان اسید سولفوریک رقیق را به صورت عمده به فروش می رسانند که زیر قیمت بازار می باشد. نمایندگی ها عرضه کننده این ماده در کیفیت های گوناگونی می باشند. به همین دلیل بسیاری از خریداران، در پی معامله با شعبه های تولید کنندگان می باشند. 

تفاوت بین اسید سولفوریک رقیق و اسید سولفوریک غلیظ

تفاوت بین اسید سولفوریک رقیق و اسید سولفوریک غلیظتفاوت اسید سولفوریک رقیق و غلیظ در میزان درصد خلوص آنان می باشد. 

اسیدهای غلیظ که عمدتاً به نام های صنعتی و یا ۹۸ درصد مشهور هستند، دارای چگالی بالایی می باشند؛ در حالی که اسید سولفوریک های رقیق شده این گونه نیستند و چگالی شان پایین تر است. به این محصول، شرکت های تولید کننده آب می افزایند به درصد مورد نظر می رسانند. 

از جانب دیگر، با رقیق سازی اسید سولفوریک، کیفیت آن هم پایین تر می آید و این یکی از اساسی ترین تفاوت ها میان این دو محصول می باشد. 

البته باید گفت که رقیق سازی این نوع از ماده شیمایی بر اساس نیاز صورت می گیرد. 

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: خانم گرامی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اسید سولفوریک 98 درصد

اسید سولفوریک ۹۸ درصد بسته بندی

اسید سولفوریک 98 درصد، مایعی بسیار کاربردی و در همین حال دارای گرانروی بالا است که به راحتی با آب حل می شود. این محصول، اهمیت راهبردی بالایی دارد و بر اساس میزان استفاده از آن است که کشورهای صنعتی را معرفی می کنند.  این ماده در نوع درجه یک تولید و صادرات اسید سولفوریک 98 درصد از ایران به کشورهای مختلفی انجام می شود.

پاسخی بگذارید