فروش محصولات شیمیایی
خانه / اسید سولفوریک / بازار اسید سولفوریک | اماکن خریداری آن در مشهد

بازار اسید سولفوریک | اماکن خریداری آن در مشهد

سولفوریک اسید یا هیدروژن سولفات، اسیدی با چگالی بالا، بی‌رنگ و بسیار قوی است که با هر درصدی در آب حل می‌شود. این ماده یکی از مهم‌ترین و اصلی ترین مواد شیمیایی مورد استفاده بشر می باشد و از واکنش آب با سولفور تری‌اکسید ساخته می‌شود.

اما در مورد کاربرد اسید سولفوریک باید گفت که این اسید به عنوان یکی از مواد اولیه پرکاربرد در کارخانه‌هایی مانند شرکت‌های تولید مواد دارویی و تولید صابون، پالایشگاه‌های نفت، کارخانه‌های تولید الکل، تصفیه‌خانه‌های آب، کارخانه‌های تولید کاغذ و … می باشد.

لازم به ذکر است که از مزایا اسید سولفوریک، کاربرد این اسید در چرم سازی برای تولید چرم می باشد. همچنین با این اسید انواع کود های شیمایی تواید می گردد.

در این مقاله سعی داریم شما را با بازار اسید سولفوریک، قیمت این محصول و … آشنا کنیم.

بازار اسید سولفوریک | اماکن خریداری آن در مشهد

بازار اسید سولفوریک در سراسر کشور

بازار اسید سولفوریک در سراسر کشوراز آنجایی که این اسید مصارف زیادی در جهان و در ایران دارد و در بیشتر مشاغل مانند، نساجی، چرم سازی و … کاربرد دارد و حتی گاهی از آن به عنوان «سلطان مواد شیمیایی» یاد می‌شود چون حجم تولید و عرضه آن در جهان بسیار بالا می باشد، پس بدیهی است که بازار اسید سولفوریک در سراسر کشور بسیار پر رونق باشد و تعداد زیادی شرکت طراحی اسید سولفوریک در ایران مشغول به کار هستند.

تولیدی های کودهای شیمیایی، مواد منفجره (مانند تی ان تی)، آب باتری اتومبیل، صنایع معدنی و فلزی، چرم سازی، لاستیک سازی، نساجی و شوینده از بازار های این محصول محسوب می شوند.

لازم به ذکر است که بیشترین بازار مصرف اسید سولفوریک در ایران در کودهای شیمیایی و هم در بخش متالورژی است. ۴۸ درصد اسید سولفوریک تولیدی کشور در تولید فلز روی، ۷درصد در تولید فلز مس، ۳۵ درصد در تولید کود و مابقی در سایر صنایع به‌کار برده می‌شود.
اسید سولفوریک ازجمله محصولاتی است که بازار محلی دارد و علت این امر سختی نگهداری و هزینه حمل بالای این محصول است.

 

مکان های خریداری اسید سولفوریک در مشهد

مکان های خریداری اسید سولفوریک در مشهددر مکان های خریداری اسید سولفوریک در مشهد هم مانند دیگر شهرها، اسید سولفوریک با خلوص های متفاوت به صورت عمده و جزئی با قیمت مناسب عرضه می شود. خوشبختانه فروش اسید سولفوریک در مشهد به صورت مستقیم می باشد که این امکان با حذف واسطه های بی مورد، باعث شده است تا نرخ فروش آن تا حد قابل توجهی کاهش داشته باشد‌. این کاهش قیمت سبب استقبال مشتریان و رضایت آنان گردیده است.

لازم به ذکر است که خرید اسید سولفوریک نیاز به مجوز دارد و در غیر اینصورت به فروش نمی رسد.

نماینده فروش اسید سولفوریک در کشور

نماینده فروش اسید سولفوریک در کشورنماینده فروش اسید سولفوریک در کشور شامل شرکت های اینترنتی می شوند که در زمینه فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی فعال هستند، این نمایندگی ها آماده ارائه خدمات در حوزه فروش اسید سولفوریک با کیفیت عالی، قیمت مناسب و در مقادیر دلخواه به مشتریان می باشند. آمار های بازار نشان می دهد هرچقدر اسید سولفوریک بیشتر توسط یک مشتری تقاضا شود قیمت مناسب تری خواهد داشت.

اسید سولفوریک در کشور، توسط برند های مختلف در بازار فروش عرضه می شود. بسیاری از شهر ها مانند تهران، اصفهان و شیراز و … دارای مراکز و نمایندگی های فروش  فعال در زمینه فروش و توزیع اسید سولفوریک هستند.

 

ارزان ترین برند اسید سولفوریک در بازار

ارزان ترین برند اسید سولفوریک در بازارصنایعی که به تازگی اقدام به فعالیت نموده اند و نیازمند تهیه این ماده شیمایی می باشند می توانند از طریق بر قراری ارتباط با متخصصین این محلول شیمایی دانسته های خود را در خصوص آن کامل نمایند تا به واسطه آن بتوانند بهترین مرکز و ارزان ترین برند اسید سولفوریک در بازار را جهت همکاری و خرید اسید سولفوریک بیابند. تنها یافتن اسید سولفوریک ارزان نباید دغدغه خریداران باشد و خرید و فروش این ماده ارزشمند تنها در صورتی که از مراکز شناخته شده و معتبر صورت پذیرد به عنوان یک خرید خوب تلقی می گردد.

همانطور که ذکر شد هرچقدر اسید سولفوریک بیشتر توسط یک مشتری تقاضا شود قیمت مناسب تری خواهد داشت. همچنین هرچه درصد خلوص اسید سولفوریک کمتر باشد، قیمت آن هم ارزانتر است.

 

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: خانم گرامی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اسید سولفوریک 98 درصد

اسید سولفوریک ۹۸ درصد بسته بندی

اسید سولفوریک 98 درصد، مایعی بسیار کاربردی و در همین حال دارای گرانروی بالا است که به راحتی با آب حل می شود. این محصول، اهمیت راهبردی بالایی دارد و بر اساس میزان استفاده از آن است که کشورهای صنعتی را معرفی می کنند.  این ماده در نوع درجه یک تولید و صادرات اسید سولفوریک 98 درصد از ایران به کشورهای مختلفی انجام می شود.

پاسخی بگذارید