فروش محصولات شیمیایی
خانه / اسید سولفوریک / خرید اسید سولفوریک غلیظ | روش های استفاده از اسید سولفوریک

خرید اسید سولفوریک غلیظ | روش های استفاده از اسید سولفوریک

جابر بن حیان، نخستین کسی بود که اسید سولفوریک را کشف کرد. این اسید که در گذشته جوهر گوگرد یا هیدروژن سولفات نامیده می شد، دارای چگالی بالا، بی رنگ و بسیار قوی می باشد. این اسید در آب قابل حل است؛ هر چند نباید آب را به یک باره با آن قاطی کرد و کم کم آب به آن اضافه نمود. اسید سولفوریک از جمله مواد شیمیایی پرکاربرد در جهان است و در صنایع مختلف از آن کار می گیرند. این اسید تا اندازه ای کاربرد دارد که در برخی از منابع، میزان صنعتی بودن کشورها را با میزان تولید و مصرف اسید سولفوریک مقایسه می نمایند. 

برای خرید اسید سولفوریک غلیظ، باید به شرکت هایی سر زد که فرآورده های پتروشیمی تولید می کنند. فروش اسید سولفونیک از طریق اینترنت نیز میسر است. همچنین برای خرید و فروش این ماده شیمیایی، درصد خلوص اسید سولفوریک اهمیت دارد. 

خرید اسید سولفوریک غلیظ | روش های استفاده از اسید سولفوریک

کاربردهای اسید سولفوریک

کاربردهای اسید سولفوریکاسید سولفوریک در صنایع گوناگون کاربردهای فراوانی دارد. از جمله موارد کاربردهای اسید سولفوریک می توان به اینها اشاره کرد: 

  • کاربرد اسید سولفوریک در شوینده: به عنوان حلال چربی ها و لیپیدها 
  • صنایع شیمیایی: تولید حشره کش، صنایع دارویی، تولید ضد یخ، احیای آلومینیوم 
  • انباره های سربی به عنوان محلول الکترولیت 
  • فرآیند نیتروژن دار کردن 
  • حفاری چاه های نفت 
  • چرم سازی 
  • صنایع کاغذ سازی، دستمال کاغذی، روزنامه و جعبه های مقوایی 

فروش اسید سولفوریک غلیظ

فروش اسید سولفوریک غلیظشرکت های بی شمار پتروشیمی در کشور وجود دارد که بخشی از کارشان فروش اسید سولفوریک غلیظ و رقیق می باشد. این را باید در نظر داشت که درصد خلوص این اسید با قیمت اسید سولفوریک ازمایشگاهی، رابطه مستقیمی دارد. هر چقدر درصد خلوص بالاتر باشد، وزن آن بیشتر می باشد و همچنین قیمت نیز بالاتر. برای نمونه: اسید سولفوریک ۹۸ درصد، وزنی نزدیک به ۳۸ کیلوگرم دارد. فروش اسید سولفوریک معمولاً به صورت گالن، بشکه، و مخزن های ۱۰۰ لیتری به بالا صورت می گیرد. 

قیمت اسید سولفوریک غلیظ

قیمت اسید سولفوریک غلیظقیمت اسید سولفوریک غلیظ بالاتر از اسید سولفوریک رقیق می باشد. این بستگی به درصد خلوص در وزن این دو دارد. برای بدست آوردن قیمت این اسید، بهتر است با شرکت های پتروشیمی تماس گرفت. در کنار این، برخی فروشگاه های اینترنتی نیز در این زمینه فعالیت می کنند که با بازدید از این سایت ها، می توانیم تازه ترین قیمت این نوع اسید را جویا شویم. همچنین شرکت های پتروشیمی نیز وب سایت هایی دارند که از آن طریق هم پاسخ گو می باشند. 

خرید فروش اسید سولفوریک

خرید فروش اسید سولفوریکدر حال حاضر شرکت های متعددی هستند که در کار خرید و فروش اسید سولفوریک می باشند. این شرکت ها نمایندگی های گوناگون در شهرهای مختلف دارند. خرید و فروش اسید سولفوریک اصفهان و شهرهای دیگر امکان پذیر است. این شرکت ها طیف گسترده ای از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان و خریداران قرار می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توان به وب سایت های این شرکت ها سر زد و با آنان تماس گرفت. 

نمایندگی فروش اسید سوافوریک

نمایندگی فروش اسید سوافوریکدر سراسر کشور نمایندگی های شرکت های مختلف برای فروش اسید سولفوریک وجود دارد. با مراجعه به این نمایندگی های می توان، هر مقدار این نوع اسید را خریداری کرد. در پهلوی این، وب سایت ها و فروشگاه های آنلاین، زمینه این را میسر ساختند که نوع کالا و مقایسه قیمت ها به آسانی می توانیم انجام دهیم و با هر جایی که کالایی با کیفیت با مناسب ترین قیمت عرضه می کند، وارد معامله شویم. یکی از این کالاها می تواند اسید سولفوریک باشد. برای خرید این نکته را از یاد نبریم که از شرکت ها و فروشگاه های معتبر خریداری نماییم تا کالای شان را تضمین کنند. این شرکت ها کالای خریداری شده را در زودترین فرصت ممکن، در دسترس خریدار قرار می دهند. 

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: خانم گرامی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اسید سولفوریک 98 درصد

اسید سولفوریک ۹۸ درصد بسته بندی

اسید سولفوریک 98 درصد، مایعی بسیار کاربردی و در همین حال دارای گرانروی بالا است که به راحتی با آب حل می شود. این محصول، اهمیت راهبردی بالایی دارد و بر اساس میزان استفاده از آن است که کشورهای صنعتی را معرفی می کنند.  این ماده در نوع درجه یک تولید و صادرات اسید سولفوریک 98 درصد از ایران به کشورهای مختلفی انجام می شود.

پاسخی بگذارید