فروش محصولات شیمیایی
خانه / اکسید روی / خرید و فروش عمده اکسید روی آرسیان کو با کیفیت بالا

خرید و فروش عمده اکسید روی آرسیان کو با کیفیت بالا

خرید و فروش عمده اکسید روی آرسیان کو با کیفیت بالا از طریق سایت های فروش و نیز مراکز فروش و نمایندگی ها انجام می گیرد، شرکت آرسیان کو  اکسید روی با خلوص بالا را به مشتری ارائه می دهد، خرید اکسید روی صنعتی توسط تولیدکنندگان صنایع مختلف مانند سرامیک و نیز شیشه و لاستیک سازی انجام می شود، این تولیدکنندگان اکسید روی را به صورت عمده ای می خرند. 

خرید و فروش عمده اکسید روی آرسیان کو با کیفیت بالا

شرکت تولید اکسید روی آرسیان کو در بازار ایران

شرکت تولید اکسید روی آرسیان کو در بازار ایرانشرکت تولید اکسید روی آرسیان کو در بازار ایران موفق به ارتقای سطح تولید خود شده است، به این صورت که این شرکت با مواد درجه یک و با کمک دستگاه های پیشرفته و امروزی به تولید اکسید روی در انواع مختلف می پردازد، این اکسید روی باکیفیت بوده و خلوص بالایی دارد، این شرکت تا به الآن توانسته رضایت مشتریان زیادی را به دست بیاورد.

شما برای خرید انواع اکسید روی مانند اکسید روی صنعتی و یا اکسید روی گرید دارویی و یا زینک اسید می توانید به سایت این کارخانه مراجعه کنید.  

نمایندگی های فروش آرسیان کو در بازار

نمایندگی های فروش آرسیان کو در بازارنمایندگی های فروش آرسیان کو در بازار ایران فعال می باشد، این نمایندگی ها که در سراسر ایران و شهرهای مختلف و صنعتی کشور مشغول به فعالیت می باشند، فروش اکسید روی را برعهده دارند، این اکسید روی به قیمت درب کارخانه به فروش می رسد و به علاوه تخفیف های ویژه ای که بر روی محصولات این کارخانه وضع شده است باعث شده است که مشتریان زیادی به سمت خرید از این شرکت جذب شوند.

فروش ارزان و کیفیت بالای محصولات این کارخانه علاوه بر مشتریان خارجی باعث جذب مشتریانی از بیرون از مرزها هم شده است. 

قیمت خرید و فروش اکسید روی در بازار تهران

قیمت خرید و فروش اکسید روی در بازار تهرانقیمت خرید و فروش اکسید روی در بازار تهران متفاوت است،  بعضی از کارخانجات سعی می کنند علاوه بر تولید باکیفیت با قیمت ارزان مشتری را راضی نگه دارند، این کارخانجات به هدف خود که کسب رضایت مشتری است بیشتر از هر چیز توجه می کنند، تولید روی اکسید و یا همان اکسید روی با کیفیت در کارخانجات داخلی انجام می گیرد، و این کیفیت بالا نه تنها مشتریان داخلی را جذب می کند بلکه باعث جذب مشتریانی از خارج از ایران هم شده است. 

مرکز تولید و پخش اکسید روی درجه یک با خلوص بالا

مرکز تولید و پخش اکسید روی درجه یک با خلوص بالامرکز تولید و پخش اکسید روی درجه یک با خلوص بالا در کل کشور فعال می باشد، اکسید روی در کارخانه به کمک دستگاه های پیشرفته و تمام اتوماتیک تولید می شود و به بازار وارد می شود، پخش این محصولات به عهده شرکت های پخش کننده می باشد، این شرکت ها واسطه بین تولیدکننده و مصرف کننده می باشند.

این شرکت های محصولات را از کارخانه می خرند و در نمایندگی های خود در شهرهای بزرگ می فروشند. شرکت های تولیدی بزرگ و صنعتی خود به سراغ این نمایندگی ها می روند و سفارش خرید می دهند. خرید این تولیدکنندگان به صورت عمده ای می باشد، این نوع خرید برای آن ها باصرفه است و سود زیادی را عاید آن ها می کند. 

فروش بدون واسطه اکسید روی عمده و بسته بندی شده

فروش بدون واسطه اکسید روی عمده و بسته بندی شدهفروش بدون واسطه اکسید روی عمده و بسته بندی شده از طریق کارخانجات تولیدی انجام می پذیرد، این کارخانجات که خود تولیدکننده می باشند، بعد از تولید و بسته بندی محصول را برای پخش به شرکت ها می سپارند، بسیاری از تولیدکننده صنایع بزرگ خود به سراغ این کارخانجات می روند و بدون واسطه به خرید از این کارخانجات به صورت عمده ای می پردازند. فروش بدون واسطه برای این تولیدکنندگان باصرفه می باشد. 

عرضه مستقیم اکسید روی در بازار داخلی و صادراتی

عرضه مستقیم اکسید روی در بازار داخلی و صادراتیعرضه مستقیم اکسید روی در بازار داخلی و صادراتی توسط کارخانجات تولیدی انجام می شود. این کارخانجات خود به فروش محصولات خود می پردازند و یا این که از طریق نمایندگی های خود در شهرهای مختلف کشور اقدام به فروش می کنند. محصولات باکیفیت این کارخانجات علاوه بر رضایت مشتریان داخلی باعث شده است که مشتریانی از آن سوی مرزها هم برای خرید این محصول پا پیش بگذارند.

صادرات و واردات اکسید روی امروزه یکی از فعالیت های شرکت های وارداتی و بازرگانی  می باشد.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: صیادی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت نانو اکسید روی | تهیه عمده محصولات شیمیایی

تهیه عمده محصولات شیمیایی در ایران به ویژه سنتز نانو اکسید روی، این ترکیب منحصر به فرد و کاربردی در کشور ایران به وسیله شرکت های دانش بنیان با کیفیت مشابه در ان

پاسخی بگذارید