فروش محصولات شیمیایی
خانه / اسید کلریدریک / صادرات بهترین اسید کلریدریک به کشورهای همسایه

صادرات بهترین اسید کلریدریک به کشورهای همسایه

صادرات اسید کلریدریک به کشورهای همسایه، سالیانه با حجم بسیار بالایی انجام می گیرد. اسید کلریدریک یک اسید معدنی می باشد که دارای خاصیت خورندگی بالایی می باشد و در صنایع مختلف استفاده فراوانی دارد. این اسید در صنعت به عنوان ماده شیمیایی پایه برای تولید مواد دیگر به صورت گسترده استفاده می شود. این ماده شیمیایی اولیه در ایران با کیفیت بالا و در قیمت مناسبی تولید و عرضه می گردد، به همین دلیل کشورهای دیگر به خصوص کشورهای خاورمیانه خریدار این محصول در حجم بالا می باشند.

صادرات بهترین اسید کلریدریک به کشورهای همسایه

قیمت اسید کلریدریک صنعتی در بازار

قیمت اسید کلریدریک صنعتی در بازارقیمت اسید کلریدریک صنعتی در بازار بستگی به عوامل مختلفی دارد که می توان به غلظت اسید، میزان و نوع خرید مصرف کنندگان اشاره نمود. تولید کننده اسید کلریدریک معمولا این اسید را با درصد خلوص ۳۲ و ۳۳ تولید می کند که بیشترین کاربرد آن در صنایع مختلف، اسید کلریدریک ۳۲ درصد می باشد.

اسید کلریدریک یا همان جوهر نمک، خورندگی بسیار بالایی دارد و ترکیبی بدون رنگ و بو می باشد. این محصول کاربردهای فراوانی در صنایع
مختلف دارد و به عنوان ماده اولیه برای تولید سایر مواد در صنعت به کار می
رود. این اسید از طرق مختلف تولید می گردد.

یکی از روش های معمول تولید این اسید، حل کردن گاز هیدروژن کلرید در آب است که در طی فرایند شیمیایی، تغییراتی صورت گرفته و اسید کلریدریک تولید می گردد. این اسید دارای ویژگی های بارز و کاربرد های ویژه ای می باشد که در زیر اشاره مختصری به آن ها می شود.

از ویژگی های اسید کلریدریک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • یک اسید بسیار قوی است.
 • مایعی شفاف و بی رنگ می باشد.
 • قابلیت اشتعال و انفجار ندارد.
 • برای تولید گاز کلر کاربرد فراوانی دارد.

این اسید در مجاورت با فلزات باعث خوردگی آن ها شده و گاز هیدروژن تولید می کند که اگر هیدروژن تولید شده با هوا ترکیب گردد، منفجر می شود به همین دلیل این اسید باید به دور از فلزات و در ظروف پلاستیکی در بسته نگه داری گردد. برای تولید کلر، این اسید را با کرمات، پرمنگنات و یا اکسیدهای فلزی واکنش می دهند.

از کاربردهای اسید کلریدریک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صنعت دباغی و نساجی
 • صنایع غذایی و آرایشی
 • تصفیه آب آشامیدنی و صنعتی
 • زدودن لکه ها و زنگ زدگی فلزات
 • آب کاری و گالوانیزه کردن فلز روی
 • تولید مواد شیمیایی خانگی و صنعتی
 • تولید انواع مواد شیمیایی آلی و معدنی
 • تولید انواع روغن ها و روان کننده های مصرفی در پالایشگاه

حجم بسیار زیادی از اسید کلریدریک با استفاده از نمک طعام تولید می شود. نمک طعام در ایران به وفور و با قیمت ارزان در دسترس است، به همین سبب این اسید با صرف هزینه بسیار کمی تولید می شود.

تولید این محصول با کیفیت بالا دارای توجیه اقتصادی مناسبی می باشد، به همین دلیل اکثر تولید کنندگان مواد شیمیایی، این اسید پر کاربرد را در حجم بسیار بالایی تولید می کنند.

تولید فراوان و با کیفیت اسید کلریدریک توسط کارخانه های کشور سبب شده است ایران در زمینه تولید این محصول به خودکفایی رسیده و واردکننده اسید کلریدریک نیاز مبرمی به وارد کردن آن از کشورهای خارجی نداشته باشد. سالانه حجم بالایی از تولیدات این اسید و مازاد مصرف داخل به کشورهای خارجی صادر می گردد.

خرید اسید کلریدریک ارزان قیمت

برای خرید اسید کلریدریک ارزان قیمت، باید به صورت مستقیم و عمده از تولید کنندگان مواد شیمیایی اقدام نمود. انواع اسید کلریدریک در گالن های بیست لیتری و بشکه های دویست و بیست لیتری تولید می شود و به سفارش خریداران در حجم بالاتر با تانکرهای هزار لیتری نیز برای مصرف کنندگان ارسال می گردد.

خرید این اسید در حجم بالا و به صورت مستقیم از تولید کنندگان سبب می گردد مصرف کننده بتواند اسید کلریدریک را در کیفیت مطلوب و قیمت بسیار پایین خرید نماید. تولید کنندگان این محصول برای خریداران شهرستانی که این محصول را در حجم های بسیار بالا خریداری می کنند بدون دریافت هزینه حمل و نقل، محموله را ارسال می نمایند.

تولید کنندگان اسید کلریدریک برای فراهم نمودن رفاه حال خریداران، این محصول را به صورت غیر حضوری و از طریق اینترنت نیز به فروش می رسانند. برای خرید به روش اینترنتی کافی است به وبسایت شرکت مراجعه نموده و با ثبت میزان مورد نیاز خود و درج آدرس، اسید کلریدریک خریداری شده را در محل مورد نظر دریافت نمایید.

برای خرید اسید کلریدریک ارزان می توان از طریق نمایندگی های رسمی کارخانه تولید کننده نیز اقدام نمود. کارخانه های تولید کننده این محصول، جهت دسترسی مصرف کنندگان در سراسر کشور نمایندگی های رسمی و فعال در شهرهای مختلف دایر نموده اند که خریداران از طریق خرید از این نمایندگی ها می توانند اسید کلریدریک ارزان را تهیه نمایند.

اسید کلریدریک در مصارف خانگی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این اسید برای جرم گیری و تمیز نمودن سطوح مختلف به غیر از فلزات به کار گرفته می شود. اسید کلریدریک خانگی که به نام جوهر نمک شناخته می شود در تمام فروشگاه ها در ظروف یک تا سه لیتری با غلظت ده تا بیست درصد به فروش می رسد و هنگام مصرف بایستی رقیق گردند.

قیمت عمده اسید کلریدریک با کیفیت

قیمت عمده اسید کلریدریک با کیفیتقیمت عمده اسید کلریدریک با کیفیت، در بازار بسیار رقابتی می باشد و به دلیل تعدد تولید کنندگان این محصول، قیمت این اسید در بازار به وسیله عرضه و تقاضا، میزان و نحوه خرید تعیین می گردد.

این محصول در صنایع بزرگ مانند صنعت نفت کاربرد بسیار زیادی دارد و خریدار اسید کلریدریک برای مصرف در این صنایع معمولا حجم های بسیار زیادی خریداری می کند که بالغ بر چندین تن می گردد.

شرکت آرسیان کو از بزرگترین و معتبرترین تولید کنندگان اسید کلریدریک در ایران می باشد. این شرکت همواره آمادگی و توان فروش و ارسال حجم های بسیار بالا از اسید کلریدریک ۳۲%را به صورت فله و در اسرع وقت دارا می باشد. اسید کلریدریک تولید شده توسط این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

این شرکت اسید کلریدریک تولید شده را در انواع بسته بندی های ۱ تا ۲۰ لیتری، بشکه های ۲۲۰ لیتری، مخازن ۱۰۰۰ لیتری و تانکرهای ۲۲ تنی، آماده تحویل به خریداران می نماید و طبق سفارش مشتری در مکان مورد نظر به وی تحویل می دهد.

شرکت آرسیان کو سود خود را در فروش بالا می داند و به دلیل فروش بالای شرکت، این محصول با کمترین قیمت موجود در بازار به فروش می رسد. خریدار پس از خرید به روش اینترنتی و ثبت سفارش، محصول خریداری شده را در حداقل زمان ممکن در محل مورد نظر خود دریافت می دارد.

بزرگترین تولید کننده اسید کلریدریک در کشور

بزرگترین تولید کننده اسید کلریدریک در کشور، این اسید را در کیفیتی عالی و با حجم بسیار بالا تولید می کند. این مرکز اسید تولید شده را در بسته بندی های متنوع و فله ای با اوزان مختلف، در قیمتی مناسب جهت مصارف گوناگون به صورت عمده در سراسر ایران عرضه می نماید.

اسید کلریدریک از پر مصرف ترین اسیدهای کاربردی در صنایع مختلف می باشد که اسیدیته آن بین صفر تا دو قرار دارد و به عنوان یک ماده شیمیایی پایه در اکثر واکنش های شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد.

کارخانه های تولید کننده و صنایع مختلف کشور با استفاده از اسید کلریدریک به عنوان کاتالیزور، محصولات گوناگونی تولید می کنند. به دلیل کاربرد بسیار زیاد و فروش بالای این اسید، تولید کنندگان بسیاری در این حوزه به فعالیت مشغول شده اند.

به دلیل تعدد شرکت های تولید کننده اسید کلریدریک رقابت بسیار زیادی برای فروش این محصول در بازار مواد شیمیایی وجود دارد و این رقابت سازنده سبب شده است اسید کلریدریک با کیفیت بسیار بالا تولید شده و شرکت ها برای جلب رضایت مصرف کنندگان و جذب هر چه بیشتر خریدار، محصول خود را با قیمت مناسب تر همراه با ارائه خدمات بیشتر به مشتریان عرضه کنند.

تولید کننده بزرگ این محصول به دلیل کیفیت بالای اسید کلریدریک تولید شده و قیمت مناسب آن علاوه بر عرضه داخلی، روزانه حجم زیادی از این اسید را به کشورهای خارجی از جمله کشورهای خاورمیانه صادر می کند.

صادرات اسید کلریدریک توجیه اقتصادی بسیار مناسبی دارد زیرا هزینه تولید این اسید در ایران بسیار کم است، به علاوه بالا بودن نرخ ارز در ایران باعث می شود صادر کنندگان این محصول سود بالایی کسب نمایند.

بیشترین حجم صادرات اسید کلریدریک به کشورهای حوزه خلیج فارس می باشد زیرا به دلیل مسافت نزدیک این کشورها، ارسال اسید کلریدریک به وسیله تانکرهای مخصوص به راحتی امکان پذیر است.

از کشورهای همسایه که بیشترین خرید این اسید را از ایران انجام می دهد کشور عراق می باشد که مصرف عمده این اسید در صنعت نفت این کشور صورت می گیرد.

خریدار اسید کلریدریک درجه یک

خریدار اسید کلریدریک درجه یکخریدار اسید کلریدریک درجه یک در بازار ایران، می تواند به صورت عمده و مستقیم از تولید کنندگان این محصول اقدام به خرید نماید تا علاوه بر این که محصول را با کیفیت اصل و درجه یک تهیه می کند، به دلیل حذف واسطه، اسید کلریدریک را در قیمتی بسیار پایین تر نیز خریداری نماید.

برای خرید مستقیم از تولید کنندگان این محصول روش های مختلفی وجود دارد که به بررسی آن می پردازیم. یکی از شیوه های خرید مستقیم که از گذشته های دور مرسوم بوده و هنوز هم طرفداران خاص و سنتی خود را دارد، خرید از درب کارخانه می باشد. در این روش خریدار، اسید کلریدریک را به قیمت ارزان و به اصطلاح قیمت درب کارخانه خرید می نماید.

روش دیگری که بسیار پر طرفدار است و با استفاده از این شیوه اسید کلریدریک تولید شهرهای دیگر را نیز می توان تهیه نمود، خرید از نمایندگی فروش این محصول می باشد.

تولید کنندگان بزرگ این اسید جهت عرضه محصول خود در سراسر کشور، نمایندگی های معتبر و رسمی در اقصی نقاط کشور دایر می کنند و خریداران با مراجعه به این نمایندگی ها می توانند این محصول را در بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری نمایند.

امروزه با گسترش استفاده از اینترنت و گرایش مردم به خرید اینترنتی، تولید کنندگان اسید کلریدریک از طریق وبسایت شرکت خود، امکان خرید اینترنتی را برای خریداران فراهم نموده اند.

خریدار اسید کلریدریک با مراجعه به سایت تولید کننده و ثبت سفارش این محصول در حجم مورد نیاز، در اسرع وقت محصول خریداری شده را در مکان ثبت شده در سایت دریافت می نماید.

خرید ارزان اسید کلریدریک از کارخانه تولید کننده

خرید ارزان اسید کلریدریک از کارخانه تولید کننده به روش های مختلفی صورت می گیرد. خرید مستقیم و بدون واسطه از کارخانه سبب می شود خریدار علاوه بر اطمینان از کیفیت اصل و درجه یک بودن محصول، اسید کلریدریک را در قیمتی بسیار مناسب خرید نماید.

کارخانه های تولید کننده برای خریداران عمده این محصول تخفیف مناسبی در نظر می گیرند و محصول خریداری شده را بدون دریافت هزینه حمل و نقل، درب کارخانه و یا کارگاه خریدار تحویل می دهند. برای خرید مستقیم این محصول می توان به صورت حضوری به کارخانه مراجعه کرده و اسید کلریدریک مورد نیاز را خریداری نمود.

خرید عمده از نمایندگی فروش اسید کلریدریک نیز باعث می شود خریدار قادر گردد این محصول را با کیفیت اصلی و درجه یک و قیمت ارزان خرید نماید. همچنین می توان از طریق اینترنت و ثبت سفارش در سایت کارخانه، انواع با کیفیت این محصول را در قیمت مناسب و ارزان خرید نمود و در زمان بسیار کوتاهی پس از خرید بدون پرداخت هزینه حمل و نقل، اسید کلریدریک خریداری شده را در مکان مورد نظر خود تحویل گرفت.

فروش اسید کلریدریک به صورت عمده و فله ای

فروش اسید کلریدریک به صورت عمده و فله ایفروش اسید کلریدریک به صورت عمده و فله ای توسط کارخانه های بزرگ تولید کننده این اسید انجام می شود. اسید کلریدریک به عنوان ماده اولیه در تولید محصولات بسیاری از صنایع به کار می رود. از کاربردهای این اسید می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تصفیه آب و فاضلاب
 • استفاده در شوینده های خانگی و صنعتی
 • تولید کاغذ
 • رسوب زدایی صنعتی
 • صنعت چرم
 • تصفیه نمک خوراکی
 • اسید شویی فلزات

اسید کلریدریک به عنوان کاتالیزور در صنایع شیمیایی برای تولید پلاستیک، به عنوان مواد افزودنی در صنایع غذایی مانند تولید ژلاتین، تجزیه ترکیبات معدنی مانند کلرید کلسیم، کنترل اسیدیته و خنثی سازی مواد اسیدی و تولید محصولات آرایشی به کار می رود. این موارد ذکر شده و صدها مورد دیگر باعث می شود میزان مصرف این محصول در کارخانه های صنعتی بسیار چشمگیر باشد.

کارخانه های تولیدی که از اسید کلریدریک در حجم بالا برای تولید محصولات خود استفاده می کنند، این اسید را به صورت عمده و فله ای خریداری می نمایند. سفارش این محصول در حجم زیاد باعث پایین آمدن قیمت خرید می شود.

در خرید عمده، بسته های یک تا هزار لیتری اسید کلریدریک توسط کارخانه تولید کننده آماده می شود و بعد از انجام خرید، به آدرس مصرف کننده ارسال می گردد. در خرید به صورت فله ای نیز کارخانه تولید کننده اسید کلریدریک به وسیله تانکرهایی که قادر به حمل هزاران تن اسید هستند این محصول را به درب کارخانه و یا کارگاه خریدار ارسال می کند.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: صیادی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

پاسخی بگذارید