فروش محصولات شیمیایی
خانه / اسید سولفوریک / فروش اسید سولفوریک کشاورزی ارسیان کو به قیمت کارخانه

فروش اسید سولفوریک کشاورزی ارسیان کو به قیمت کارخانه

فروش اسید سولفوریک کشاورزی به قیمت کارخانه موجب صرفه جویی در هزینه های خرید مشتریان می گردد. آیا می دانید میزان مصرف اسید سولفوریک در زمین های کشاورزی به چه میزان می باشد؟ آیا می دانید قیمت انواع مختلف اسید سولفوریک در بازار به چه عواملی بستگی دارد؟ آیا می دانید خرید و فروش سولفوریک در کشور به چه صورت انجام می شود؟ آیا می دانید برای فروش فله ایی سولفوریک اسید در بازار خرید و فروش این محصول چه قیمتی در نظر گرفته شده است؟ 

فروش اسید سولفوریک کشاورزی ارسیان کو به قیمت کارخانه

میزان مصرف اسید سولفوریک در هکتار

میزان مصرف اسید سولفوریک در هکتاراسید سولفوریک که به آن جوهر گوگرد گفته می شود در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده یکی از کاربردی ترین و با ارزش ترین محصولات شیمیایی است که از ترکیب مواد مختلف به دست می آید.

یکی از مهم ترین صنایعی که از این ماده در آن استفاده می شود، صنعت کشاورزی می باشد. اسيد سولفوريك در كشاورزي موجب رشد و پرورش محصولات مختلف می شود. از این محصول در هر هکتار باید از میزان مشخصی استفاده شود که این میزان به نوع محصول بستگی دارد.

اسید سولفوریک ۹۸ درصد به دلیل قدرت بالایی که دارد در هر هکتار باید به میزان کمی از آن استفاده شود. 

مرکز فروش اسید سولفوریک غلیظ ارسیان کو

مرکز فروش اسید سولفوریک غلیظ ارسیان کواسید سولفوریک در صنایع مختلفی به کار گرفته می شود که از جمله این صنایع می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- تهیه کودهای شیمیایی

۲- صنایع فلزی

۳- تولید پلاستیک

مرکز فروش اسید سولفوریک غلیظ ارسیان کو یکی از معتبر ترین مراکز عرضه کننده این محصول می باشد که انواع اسید سولفوریک ۵۰ درصد را با قیمت مناسب و درجه کیفی بسیار بالا در اختیار خریداران محترم قرار می دهد.

مهم ترین هدف این مرکز کمک به اقتصاد خانوار و کسب رضایت آن ها می باشد. این محصول به صورت فله ایی در بازار به فروش می رسد. فروش اسید سولفوریک فله با قیمت بسیار کمتری انجام می شود. 

قیمت هر لیتر اسید سولفوریک ارسیان کو برای گلخانه

قیمت هر لیتر اسید سولفوریک ارسیان کو برای گلخانهیکی از مهم ترین موارد استفاده سولفوریک اسید در گلخانه ها می باشد. قیمت اسید سولفوریک در هر لیتر برای گلخانه به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- قدرت این محصول

۲- تولید این محول در داخل یا وارداتی بودن آن

۳- درصد این محصول 

۴- نحوه عرضه این کالا به بازار

۵- میزان تقاضا از سوی خریداران در بازار 

همه این عوامل بر قیمت تمام شده این کالا تاثیر گذار خواهد بود. قیمت روز هر لیتر اسید سولفوریک ارسیان کو برای گلخانه را می توان از طریق خبرگذاری های آنلاین به دست اورد. 

خرید و قیمت اسید سولفوریک خالص در بازار

خرید و قیمت اسید سولفوریک خالص در بازاراسید سولفوریک محصولی است که دارای خصوصیات فیزیکی و شیمیایی مختلفی می باشد که از جمله آن ها می تواینم موارد زیر را نام ببریم:

۱- چگالی بالا

۲- وزن کم

۳- بی رنگ بودن این محصول

۴- میزان حل شوندگی قوی

قیمت این محصول یکی از مهم ترین عواملی است که میزان خرید آن را در بازار تعیین می کند. برای خرید این محصول ارزشمند می توانید به مراکز معتبر مراجعه کنید و از اصل بودن آن اطمینان حاصل نمایید. یکی از مهم ترین عواملی که در زمان خرید بهتر است به آن توجه شود، میزان غلظت و کیفیت اسید سولفوریک خالص می باشد. 

تولید کننده بهترین اسید سولفوریک در بازار ایران

تولید کننده بهترین اسید سولفوریک در بازار ایرانبه دلیل نیاز به اسید سولفوریک در صنایع مختلف، تولید این محصول از چندین سال قبل در کشور آغاز شده است. در این مراکز بهترین نوع سولفوریک با سطح کیفی بسیار بالایی تولید می گردد. این تولیدات در بازار، کشور را به خودکفایی در این زمینه رسانده و موجب حذف هزینه های واردات این کالا شده است.

در ایران اسید سولفوریک گلخانه با بهترین امکانات تولید و به بازار عرضه می گردد. حجم بالای تولید این کالا زمینه صادرات آن را به دیگر کشورها فراهم می کند. صادرات این محصول موجب رونق تولید ملی در داخل می گردد. 

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: صیادی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اسید سولفوریک 98 درصد

اسید سولفوریک ۹۸ درصد بسته بندی

اسید سولفوریک 98 درصد، مایعی بسیار کاربردی و در همین حال دارای گرانروی بالا است که به راحتی با آب حل می شود. این محصول، اهمیت راهبردی بالایی دارد و بر اساس میزان استفاده از آن است که کشورهای صنعتی را معرفی می کنند.  این ماده در نوع درجه یک تولید و صادرات اسید سولفوریک 98 درصد از ایران به کشورهای مختلفی انجام می شود.

پاسخی بگذارید