فروش محصولات شیمیایی
خانه / اسید سولفوریک / قیمت اسید سولفوریک مس سرچشمه در ایران و بازار های جهانی

قیمت اسید سولفوریک مس سرچشمه در ایران و بازار های جهانی

اسیدسولفوریک یکی از ترکیبات شیمیایی پرکاربرد در صنایع می باشد. قیمت اسید سولفوریک در بازار با توجه به درصدخلوص، برند تولیدی و کیفیت محصول در بازار متغییر می باشد. همچنین با توجه به نوسانات اقتصادی موجود در این حوزه و تغییرات نرخ ارز که کم و بیش بر قیمت محصولات اثرگزار بوده به صورت دقیق نمی توان قیمت این محصول را بیان کرد. اما با مراجعه به وب سایت های معتبر در این زمینه می توان به قیمت اسید سولفوریک مس سرچشمه در ایران و بازارهای جهانی دسترسی پیدا کرد و اطلاعات کافی در این زمینه بدست آورد و برحسب توان مالی خود به خرید این محصول اقدام کرد.

قیمت اسید سولفوریک مس سرچشمه در ایران و بازار های جهانی

قیمت روز اسید سولفوریک مس سرچشمه

قیمت روز اسید سولفوریک مس سرچشمهبرای تهیه قیمت روز اسید سولفوریک مس سرچشمه می توان به نمایندگی های عرضه محصول مراجعه کرد.

این نمایندگی ها به صورت مستقیم و روزانه لیست قیمت اسیدسولفوریک را از واحدهای تولید این محصول دریافت می کنند‌. 

همچنین از طریق سایت های ارائه دهنده قیمت محصولات شیمیایی می توان به قیمت روز محصول دسترسی پیدا کرد.

قیمت این محصول با توجه به کیفیت و درجه خلوص آن در بازار متغیر است.

تخفیف ویژه خرید اسید سولفوریک مس سرچشمه

تخفیف ویژه خرید اسید سولفوریک مس سرچشمهکارخانه اسید سولفوریک در کشور به منظور رفاه حال مشتریان و امکان دسترسی همه افراد به تولیدات این کارخانه به عرضه محصول از طریق فروشگاه های آنلاین و اینترنتی اقدام کرده است.

فروش اسید سولفوریک در این فروشگاه ها امکان خرید را برای همه میسر کرده و دیگر عامل بعد مکان و زمان مانع از دسترسی افراد به تولیدات جدید نمی شود.

در این فروشگاه می توان انواع اسید سولفوریک در ابعاد و اندازه های متفاوت به صورت مایع و جامد خریداری کرد.

همچنین در این فروشگاه آنلاین به منظور افزایش فروش و جذب مشتری از تخفیف ویژه خرید اسید سولفوریک مس سرچشمه برای مشتریان استفاده می کنند.

مرکز خرید اسید سولفوریک در ایران

مرکز خرید اسید سولفوریک در ایرانمرکز خرید اسید سولفوریک در ایران مکانی مناسب برای تهیه این محصول با درصد خلوص متفاوت می باشد.

در این مرکز بهترین و مرغوب ترین اسید سولفوریک از برندهای متفاوت در بسته بندی های متنوع عرضه می شود.

برای تهیه اسیدسولفوریک به صورت عمده می توان به این مرکز مراجعه کرد.

این مرکز خرید محلی بسیار مناسب برای صاحبان صنایع می باشد که محصول تولیدی به صورت عمده و قیمتی بسیار مناسب تهیه کنند.

از اسید سولفوریک برای تهیه کودهای شیمیایی، صنایع کاغذ سازی، صنعت دارویی، تصفیه مواد نفتی و جداسازی مس با عیار کم مورد استفاده قرار می گیرد.

عرضه اسید سولفوریک مس سرچشمه با کیفیت بالا

عرضه اسید سولفوریک مس سرچشمه با کیفیت بالاکارخانه تولید مس سرچشمه محصولات تولیدی خود را از طریق نمایندگی های عرضه و پخش در سراسر کشور توزیع می کند.

عرضه اسید سولفوریک مس سرچشمه با کیفیت بالا در این نمایندگی ها صورت می گیرد. قیمت های ارائه شده در این نمایندگی ها با قیمت محصول درب کارخانه برابر می باشد.

زیرا این نمایندگی ها به صورت مستقیم با کارخانه و واحدهای تولیدی در ارتباط بوده و در این بین دیگر واسطه و دلالی وجود ندارد و هزینه اضافی از قیمت محصول کاسته می شود.

از طریق این نمایندگی امکان خرید محصول به صورت عمده نیز برای مشتریان فراهم می باشد و امکان ارسال به سایر نقاط کشور وجود دارد.

خریداران اسید سولفوریک مس سرچشمه در جهان

خریداران اسید سولفوریک مس سرچشمه در جهاناسید سولفوریک یکی از ترکیبات شیمیایی پرکاربرد می باشد که تقاضا برای آن در بازار بسیار می باشد.

بازار اسید سولفوریک به دلیل مشتریان زیاد این محصول از رونق خوبی برخوردار می باشد.

کارخانجات و واحدهای تولیدی زیادی در کشور مشغول به تولید این محصول می باشند و علاوه برتامین نیازهای داخلی کشور به صادرات اسید سولفوریک به کشورهای دیگر مشغول می باشند.

خریداران اسید سولفوریک مس سرچشمه در جهان همواره به دنبال محصولی با کیفیت مطلوب می باشند که تولید کننده این محصول با تولید اسیدسولفوریک با بهترین مرغوبیت توانسته رضایت این خریداران را فراهم کند و میزان فروش خود در بازارهای جهانی را افزایش دهد.

مشتری مداری و رضایت همه جانبه مشتری از اهداف مهم این تولیدکننده می باشد.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: خانم گرامی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اسید سولفوریک 98 درصد

اسید سولفوریک ۹۸ درصد بسته بندی

اسید سولفوریک 98 درصد، مایعی بسیار کاربردی و در همین حال دارای گرانروی بالا است که به راحتی با آب حل می شود. این محصول، اهمیت راهبردی بالایی دارد و بر اساس میزان استفاده از آن است که کشورهای صنعتی را معرفی می کنند.  این ماده در نوع درجه یک تولید و صادرات اسید سولفوریک 98 درصد از ایران به کشورهای مختلفی انجام می شود.

پاسخی بگذارید