فروش محصولات شیمیایی
خانه / اکسید روی / قیمت خرید اکسید روی ۹۹ درصد ارسیان کو در بازار بین المللی

قیمت خرید اکسید روی ۹۹ درصد ارسیان کو در بازار بین المللی

قیمت خرید اکسید روی ۹۹ درصد و هرنوع اکسید روی دیگر بنا به کیفیتی که دارد متفاوت است. برای خرید اکسید روی با قیمت مناسب می توانید این اکسید را از  کارخانه های تولید کننده این محصول و مراکزی که مسئولیت پخش این محصول را دارند و همچنین نمایندگی ها تهیه کرد. به دلیل اینکه انواع محصولات را از کارخانه و بدون واسطه می توان دریافت کرد و قیمت محصول با قیمت درب کارخانه یکی است و هزینه آن برای خریدار ارزان تر از قیمت بازار است. در واقع فروش اکسید روی با بهترین قیمت ها همواره با خرید بدون واسطه انجام می شود.

قیمت خرید اکسید روی 99 درصد ارسیان کو در بازار بین المللی

فروش ویژه اکسید روی صنعتی با خلوص بالا

فروش ویژه اکسید روی صنعتی با خلوص بالااکسید روی مصارف زیادی دارد که از جمله آنها اکسید روی صنعتی، دارویی، آرایشی و… هستند. در مصارف صنعتی این اکسید در ساخت مواد زیادی در صنعت از جمله سیمان، شیشه، باتری و … استفاده می شود. پودر این اکسید کاربرد های فراوانی دارد که از جمله آنها می توان به کابرد آن در علم مواد که شامل ضریب شکست، رسانایی حرارتی و… اشاره کرد.

و در مصارف دارویی این اکسید با نام زینک اکساید در پماد های پوستی، شامپو ها، پودر های بچه و… به کار می رود.و همچنین کاربرد هایی در مصارف آرایشی دارد.

که قیمت اکسید روی برای استفاده در هر یک از این مصارف متفاوت است.

نمایندگی مجاز اکسید روی ۹۹ درصد

نمایندگی مجاز اکسید روی 99 درصدنمایندگی های مجاز فروش اکسید روی همواره سعی می کنند تا محصول را با خلوص بالا و کیفیتی مناسب و مطلوب به خریداران عزیز ارائه دهند. اکسید روی دارای درصد های مختلفی از خلوص هست که هر کدام از آنها در جای مخصوص به خود کاربرد دارند. به عنوان مثال اکسید روی ۹۸ درصد در صنایع کاشی و سرامی، صنایع لعاب سازی، صنایع کشاورزی و غیره دارای کاربرد است.

شرکت تولید و پخش اکسید روی ارسیان کو

شرکت تولید و پخش اکسید روی ارسیان کواکسید های روی توسط بزرگترین شرکت تولید کننده ماده های شیمیایی در کشور تولید می شود.اکسید های روی که در این شرکت تولید می شوند دارای خلوص و شافیت بالا و غیر قابل حل شدن در آب هستند. از آنجایی که گفته می شود اکسید روی با درحات خلوص متفاوت در صنایع مختلفی کاربرد دارند شرکت هایی که این اکسید را تولید می کنند آن را با درجه خلوص های متفاوت برای صنایع مختلف عرضه می کنند.

کشور های خریدار اکسید روی با کیفیت تضمینی

کشور های خریدار اکسید روی با کیفیت تضمینیصادرات اکسید روی به کشور های خریدار این اکسید از طریق شرکت های تولید کننده اینی اکسید صورت میگیرد. اکسید روی ماده ای جامد و سفید رنگ است که هر چقدر شفافیت بیشتر داشته باشد نشانی بر درصد خلوص بالای آن است. مواردی که اکسید روی در انها کاربرد دارد بسیار بالاست و بیشتر کشور هایی به آن نیاز دارند که دارای صنایع مختلف کوچک و بزرگ هستند و برای همین این اکسید دارای طرفداران خارجی زیادی است.

کارخانه های تولید کننده این اکسید بنا به درخواست سفارش دهندگان این ماده شیمیایی را در بسته بندی های متفاوت و کیفیت های متفاوت آماده و صادر می کنند.

مرجع خرید و فروش اکسید روی در بازار سراسر کشور

مرجع خرید و فروش اکسید روی در بازار سراسر کشورخرید اکسید روی در بازار امروز مراجع زیادی دارد. شرکت های زیادی تولید و فروش این اکسید را بر عهده دارند حتی برای خرید این اکسید می توان به مراجع اینترنتی و سایت های معتبر نیز مراجعه کرد.

امروزه این اکسید نقش زیادی در بسیاری از صنایع دارد. با استفاده از حلال اکسید روی می توان جریان مثبتی در تولیدات عظیم صنعتی در کشور ایجاد کرد.

لیست قیمت پودر اکسید روی ۹۰ تا ۹۹ درصد

لیست قیمت پودر اکسید روی 90 تا 99 درصدقیمت کیلویی اکسید روی را در بهترین حالت می توان  از مراکزی تهیه کرد که دارای اعتبار بالایی هستند.به دلیل اینکه این گونه از مراکز می توانند به شما در مورد برابری قیمت محصول با کیفیت آن اطمینان دهند و همچنین این مراکز هیچوقت به هدف کسب سود های لحظه ای اعتبار خود را زیر سوال نمی برند و همواره سعی می کنند محصولات را با کیفیت مناسب در اختیار خریداران قرار بدهند تا توجه و نظر آنها را جلب کنند.

همچنین این مراکز بامزیت های فراوانی که برای خریداران خود فراهم می کنند آمار فروش خود را افزایش می دهند.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: صیادی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده اکسید روی تبریز در نمایشگاه

یکی از تولیدات مهمی که در داخل کشور انجام می شود اکسید روی می باشد. اکسید روی رنگ سفیدی دارد که به شکل برف می باشد. این محصول بسیار سبک است و کارایی بسیار بالای

پاسخی بگذارید