فروش محصولات شیمیایی
خانه / اسید سولفوریک / قیمت فروش اسید سولفوریک صنعتی در بازارهای جهانی

قیمت فروش اسید سولفوریک صنعتی در بازارهای جهانی

اسیدسولفوریک در قرن ۹ توسط پزشک و شیمیدان معروف و مشهور ایرانی به نام زکریای رازی کشف شد.
اسید سولفوریک کاربرد های فراوانی دارد. در این جا به چند نمونه اشاره می کنیم:باتری اتومبیل.صنایع بزرگ مس.آهن و فولاد.انواع کود و….
امابرای پوست بدن فوق العاده خطرناک می باشد.زیرا پوست بدن را زخم می کند.متاسفانه در این چند سال احیر به صورت درست و اصولی مورد استفاده قرار نگرفته ه همه ی ما اسید پاشی های صورت گرفته را به خاطر دازیم.به طور کلی اسیید سولفوریک یکی از پرکاربرد ترین و خطرناک ترین مواد به حساب می آید.

اسید سولفوریک که به راحتی می سوزاند قابل دسترس عموم مردم قرار گرفته است.اگر چه فروشندگان مواد شیمیایی هم بدون مجوز این ماده را نفروشند ولی د فضای مجازی به راحتی به تقاضای فروشندگان پاسخ داده خواهد شد.
اگر اسید روی پارچه بریزد پارجه سوراخ می شود و قابل استفاده نخواهد بود.
از اسید سولفوریک صنعتی ۹۸ درصد به اندازه و فله ای عرضه می شود. که در واقع ۲۰ لیتر ان ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان است.قیمت فروش اسید سولفوریک صنعتی وابسته به فاکتورهای شخصی  می باشد که با تغییر کردن آن قیمت ها هم تغییر پیدا  می کنند.ماده اولیه اسید سولفوریک گوگرد است که یکی از عوامل مهم تغییر قیمت اسید سولفوریک ۹۸ درصد به دلیل وجود گوگرد در آن است.

قیمت فروش اسید سولفوریک صنعتی در بازارهای جهانی

خرید و فروش اسید سولفوریک

خرید و فروش اسید سولفوریکقیمت اسید سولفوریک  فله با کیفیت مناسب و قیمت مناسب در  اندازه های مختلف رشد خوبی داشته است.در همین راستا باعث جلب رضایت مشتریان شده است.این محصولات به صورت فله ای و خرد در بسته بندی های مختلف به فروش می رسد.

برای اطلاع از روش فروش و قیمت اسید سولفوریک صنعتی و ثبت سفارش می توانید با مدیر فروش تماس گرفته و با مشور با کارشناسان فروش محصول مورد نظر خود را با قیمت و کیفیت مناسب خریداری کنید.ارسال کالا با تانکر انجام می شود و فروش جزئی این محصول نیز در حجم های ۲۰ و ۲۲۰ لیتری انجام می پذیرد.

ارسال کالا با تانکر انجام می شود و فروش جزئی این محصول نیز در حجم های ۲۰ و ۲۲۰ لیتری انجام می پذیرد.

ذکر این نکته هه ضروری است که قیمت اسید سولفوریک با توجه به خالص بودن آن متغیر است..  هر . هرچه درصد خلوص آن کم تر باشد قیمت آن ارزان تر است و هرچه درصد خلوص آن بیش تر باشد قیمت ان گران تر خواهد بود.

قیمت اسید سولفوریک در بورس

قیمت اسید سولفوریک در بورسقیمت اسید سولفوریک روز به روز تغییر می کند .که آن هم به دلیل وجود گوگرد  می باشد. در بورس قیمت گوگرد تعیین قیمت می شود و به همین دلیل قیمت اسید سولفوریک معلوم  می باشد  و البته بسته بندی های این محصول هم در تعیین قیمت  آن تاثیرگذار می باشد.

بزرگترین کشورهای تولیدکننده اسید سولفوریک

بزرگترین کشورهای تولیدکننده اسید سولفوریکاسید سولفوریک بزرگترین بازار از بین محصولات شیمیایی را دارا می باشد و مورد استقبال بسیاری از سرتاسر دنیا قرار می گیرد.

به دلیل کیفیت بالا و در خالص بودن اسید سولفوریک به کشور های بسیاری از جمله:عراق.ترکمنستان.آذربایجان.افغانستان و….. صادر می شود.

سهم اندکی حدود هفت درصد از کل عرضه و ارائه می شود و دلیل آن هزینه ی بالای حمل و نقل آن است.

عمده فروش مواد شیمیایی

عمده فروش مواد شیمیاییفروش  اسید سولفوریک اصفهان عامل مهمی در پیشرفت صنعت کشورمان  دارد و می توانیم بهره کافی در این زمینه ببریم و موفقیت های زیادی را نیز کسب کنیم فروش اسید سولفوریک در بازار ایران یکی از فرصت های شغلی بسیار مهم به حساب می آید و از این موقعیت باید اصولی و درست استفاده کرده تا در شهرهای بزرگی همچون اصفهان رشد چشمگیر و قابل توجهی در این زمینه داشته باشیم.
هنگامی که اسید گرم می شود مقدار گوگرد آن کم شده و امکان دارد گاز دی اکسید گوگرد آزاد شد.اسید سولفوریک غلیظ با بیش تر فلزات و تعداد محدودی از غیر فلز به عنوان نمونه گوگرد و کربن واکنش ایجاد می کند.فروش اسید سولفوریک غلیظ در سایت های اینترنتی به راحتی انجام می شود.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: صیادی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اسید سولفوریک 98 درصد

اسید سولفوریک ۹۸ درصد بسته بندی

اسید سولفوریک 98 درصد، مایعی بسیار کاربردی و در همین حال دارای گرانروی بالا است که به راحتی با آب حل می شود. این محصول، اهمیت راهبردی بالایی دارد و بر اساس میزان استفاده از آن است که کشورهای صنعتی را معرفی می کنند.  این ماده در نوع درجه یک تولید و صادرات اسید سولفوریک 98 درصد از ایران به کشورهای مختلفی انجام می شود.

پاسخی بگذارید