فروش محصولات شیمیایی
خانه / فسفات روی / قیمت فسفات روی در بازار | بازرگانی فروش مواد شیمیایی

قیمت فسفات روی در بازار | بازرگانی فروش مواد شیمیایی

قیمت فسفات روی در بازار، که به وسیله ی بازرگانی فروش مواد شیمیایی ارائه می گردد، مناسب ترین قیمت در بازار است. می توانید برای اطلاع از قیمت و تفاوت آن با سایر تولید کنندگان این محصول در بازار، قیمت فسفات روی تولیدی این بازرگانی را مشاهده کرده و در صورت نیاز سفارش خود را ثبت نمایید. فسفات ها یکی از پر کاربردترین، محصولات شیمیایی است که در زمینه های مختلف، مصرف دارد. فسفات ها، متونین، کربنات کلسیم، دی کلسیم فسفات، لیزین، از جمله مواد شیمیایی پر مصرف بازار می باشند که قیمت آنها روزانه، آپدیت شده و اعلام می گردد.

با توجه به اینکه فسفات روی و سایر مواد، از جمله نیازهای روزانه، صنعت، از جمله صنعت دام و طیور می باشد، نیاز تهیه دی کلسیم فسفات، مطابق با شرایط استاندار جهانی، ضروری است. 

قیمت فسفات روی در بازار  | بازرگانی فروش مواد شیمیایی

قیمت روز فسفات روی بازار

قیمت روز فسفات روی بازارقیمت روز فسفات روی بازار، با توجه به هزینه های تمام شده، از جمله مواد اولیه، قیمت فسفات روی بازار رقیب، و تمامی هزینه هایی که در مسیر تولید این محصول به کار می رود، تعیین می گردد. تنظیم بازار محصولات پتروشیمی، بر مبنای ۹۵ درصد قیمت FOB ایران در هر دسته از گروه های کالایی محاسبه می گردد.

به دلیل تورم و یا نوساناتی که در بازار مواد اولیه و ایجاد دور قیمت گذاری در کالاهایی که بر مبنای FOB ایران قیمت گذاری می شوند، در محاسبه ی قیمت مواد شیمایی از جمله فسفات روی، از دو یا سه بازار مختلف استفاده می کنند.

لازم به ذکر است، در یک گروه کالایی، قیمت گریدها، بر مبنای قیمت تمام شده ی محصول، تعیین می گردد. که مصرف مواد اولیه و کمکی، هزینه ی تولید، از جمله این فاکتورهای موثر در تعیین و تخمین قیمت روز فسفات روی در بازار ایران می باشد.

قیمت دی کلسیم فسفات ایران فسفات، قیمت دی کلسیم فسفات طیور، قیمت روز کربنات کلسیم، قیمت لیزین و هم چنین قیمت صادرات دی کلسیم فسفات، به وسیله ی فرمول های ارائه شده از صنایع پتروشیمی به تولید کنندگان تعیین شده و در تشکیل لیست مواد شیمیایی تولیدی روز بازار تاثیر گذار و تعیین کننده است.

بازرگانی فروش مواد شیمیایی

بازرگانی فروش مواد شیمیاییبازرگانی فروش مواد شیمیایی، وظیفه ی تامین مواد اولیه و شیمیایی لازم برای تولید محصولات صنعتی کشور را به عهده دارد. در صنعت دامپروری، صنعت خودروسازی و داروسازی و کشاورزی، مواد شیمیایی باکیفیت و قیمت مناسب حائز اهمیت است. کسانی که در صنعت دام و طیور کار می کنند، به خوبی می دانند، تولید دی کلسیم فسفات در داخل کشور، امری محال و تقریبا رویایی بود. اما امروزه نه تنها، مواد شیمیایی نظیر: فسفات روی، متونین، دی کلسیم فسفات، کربنات کلسیم و لیزین و سایر مواد، از خارج وارد نمی شود ، بلکه در ایران و صنعت تولید مواد شیمیایی تولید می گردد و حتی به سایر کشورها صادر می شود. و ایران از جمله کشورهایی است که بهترین مواد شیمیایی را داشته و در اکثر موراد و حوزه ها و گروه ها به خود کفایی رسیده و واردات کشور در این گونه موارد را کاهش داده است. و فروشندگان دی کلسیم فسفات در ایران می توانند تامین کننده ی نیاز صنعت گران باشند.

همانطور که گفته شد، قیمت فسفات ها، از جمله ، قیمت فسفات روی، قیمت متیونین،  قیمت دی کلسیم فسفات و غیره ، با توجه به نشریات اداره بازرگانی که به تولید کنندگان ارائه می شود، تعیین می شود.

صادرات فسفات روی به دیگر کشور های جهان

صادرات فسفات روی به دیگر کشور های جهانفسفات روی، از فسفر با فسفات به دست آمده است. که در رشد و توسعه صنعت کشاورزی و دام و طیور، تاثیر به سزایی دارد. به دلیل افزایش جمعیت انسان، نه تنها در ایران بلکه در جهان، نیاز به مواد غذایی بیشتر از پیش احساس می شود و برای تامین مایحتاج آنها با کیفیت بالا، به مواد شیمیایی مفید، از جلمه فسفات روی نیاز است. مهم ترین کاربردی که سنگ فسفات در صنعت دارد، تولید اسید فسفریک است که در تولید کود به کار می رود.

صادرات فسفات روی به دیگر کشورهای جهان از این جهت اهمیت دارد و کشورهای مختلفی خواستار این محصول پتروشیمی ایران هستند که، فسفر، در تولید موارد زیر کاربرد دارد:

تولید اسید فسفریک، کود های شیمیایی، صنعت شیشه سازی، صنعت تولید فلزات، دندان سازی و دندان پزشکی، پلاستیک ها و تولید انواع مواد شوینده و …. 

حراجی فسفات روی در کشور

حراجی فسفات روی در کشوربه دلیل پیشرفت صنعت پتروشیمی کشور، انواع مواد شیمیایی مورد نیاز تولید کنندگان به صورت حراج در اختیار آنها قرار می گیرد. فسفات روی و یا به طور کلی پوشش های فسفاته، به دلیل سرعت بالایی که در تشکیل دارند و اقتصادی و مقرون به صرفه می باشند، در صنعت ،از جمله در صنعت اتومبیل نیز کاربرد بسیار داشته و نقش مهمی را ایفا می کنند. زیرا پوشش فسفاته، قابلیت محافظت بالایی در مقابل خوردگی دارد، هم چنین مقامت در برابر سایش و چسبندگی از جمله مزایای آن می باشد.

هم چنین این ماده، پایه ای برای رنگ می باشند، به صورتی که، به عنوان نگهدارنده روغن و افزایش چسبندگی رنگ، تاثیر به سزایی در رنگ و عایق کاری الکتریکی دارند.

کاربرد فسفات روی در صنعت

کاربرد فسفات روی در صنعتفسفات روی، مترادف زینک فسفات، دارای فرمول مولکولی، ZN3(PO4)2 دارای خواص فیزیکی و شیمیایی متعددی می باشد. فسفات روی دسپرژنی از یک پودر سفید بر پایه تتراهیدرات فسفات روی، است که مورد مصرف و کاربرد فسفات روی، در پوشش های ضد خوردگی می باشد.

از مزایای این محصول، دوام عالی در فضای باز و غیر سمی بودن آن است. 

و از جمله پررنگ ترین موارد و زمینه های کاربرد آن:

پوشش ورق های فلزی، پوشش فولاد فابل جوش کاری، انواع حلال های پایه و آب پایه، پوشش و پرایمری برای قطعات خودرو و هواپیما می باشد. هم چنین در سیستم های پخت، تحت هوای خشک به کار میرود.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: خانم گرامی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده فسفات روی | تهیه مواد شیمیایی با نازل ترین قیمت ها

فسفات روی یک ترکیب شیمیایی است که شکل ظاهری ترکیب آن، بلورهای سفید می باشد و کاربرد بسیاری در صنایع مختلف و متفاوت دارد. فروش عمده فسفات روی، در اینترنت و مراکز

پاسخی بگذارید