فروش محصولات شیمیایی
خانه / فسفات روی / نمایندگی پخش فسفات روی | فروشنده مواد شیمیایی درجه یک

نمایندگی پخش فسفات روی | فروشنده مواد شیمیایی درجه یک

ترکیبی شیمیایی با ظاهری دارای بلورهای سفید را فسفات روی می نامند. این ماده ی عجیب و شیمیایی خاصیتی بالقوه و بالا در برابر خورده شدن در مقایسه با فسفات آهن دارد. برای اینکه وسایل مختلف در طی زمان در اثر باران و هوا خورده نشوند و همواره نو بمانند، در زیر لایه ی رنگ از پوششی محافظ به نام فسفات روی استفاده می کنند که می توانید آن را از طریق نمایندگی پخش فسفات روی که کار فروش عمده فسفات روی را انجام می دهند، دریافت نمایید.نمایندگی پخش فسفات روی | فروشنده مواد شیمیایی درجه یک

لیست قیمت فسفات روی

لیست قیمت فسفات رویقیمت در هر محصولی را کیفیت و نوع کاربردش بیشتر مشخص می کند، و هر چه کیفیت ببشتر باشد، قیمت کالا یا خدمات هم بیشتر می شود. شما نیز به عنوان کسی که به فسفات روی درجه یک نیاز دارید، می توانید لیست قیمت فسفات روی را از نمایندگی ها و فروشندگان مجرب دریافت کنید.

فسفاته های روی انواع مختلفی دارند و بر همین اساس لیست قیمت فسفاته های روی در صنعت فرق می کند.

فسفاته روی دی کاتیونیک

نوعی از فسفاته روی وجود دارد که از ان در صنایع ، قبل از کشش لوله و سیم به عنوان زیر رنگ و لایه ای محافظتی استفاده می کنند و ان را فسفاته روی دی کاتونیک می نامند. این نوع از فسفاته مقاومت بالایی از خود در برابر خوردگی نشان می دهد.

فسفاته روی تری کاتیونیک

شاید برایتان جالب باشد که بدانید مدل های مختلفی از فسفاته های روی از نوع کریستال سنگین زبر تا شکل هایی از انواع کریستالی نرم و حتی کریستالی میکروسکوپی وجود دارد. رنگ فسفاته های روی نیز از خاکستری روشن تا خاکستری تیره متغیر می باشد. این مورد از پوشش محافظتی را به صورت اسپری و غوطه وری به کار می برند.

فسفاته روی میکروکریستالی( دی و تری کاتیونیک) 

آیا می خواهید بدانید که چه زیر رنگی می تواند پوشش مناسبی باشد تا هم ضمن کم کردن مصرف رنگ ، خاصیت چسبندگی آن روی فلز را نیز بالا برده و همچنین روغن های روان کننده را نیز جذب کند تا عملیات کشش مفتول و لوله به آسانی انجام شود و از فرسایش قالب نیز جلوگیری گردد.آن همان فسفاته روی میکرو کریستالی است که کریستال هایی ریز از جنس فسفات روی یا روی کلسیم بر روی قطعه ایجاد می کند.

کاربردهای فسفات روی

کاربردهای فسفات رویفعالیت های فیزیولوژیک گیاه به شرطی خوب انجام می شود که در خاک آن مقداری کم از روی وجود داشته باشد. وجود روی از آنجایی اهمیت می یابد که نقش روی در بسیاری از فعالیت های ضروری گیاه که حیات آن به آن وابسته است ، همچون فتوسنتز، تشکیل قند، حاصل خیزی، رشد مقاومت و سنتز پروتئین بسیار مهم است.از همین رو اگر روی موجود در خاک به نحوی کاهش پیدا کند، خاک دیگر مثل قبل حاصل خیز نخواهد بود و در نتیجه برداشت محصول خوبی نیز صورت نمی پذیرد.در ایران بسیاری از زمین های کشاورزی مشکل کمبود روی دارند و از همین رو از تمام ظرفیت های خاک به طور کامل استفاده نمی شود و برداشت محصول بعضا تا نصف میزان مورد نظر اتفاق می افتد. شاید بتوان مهم ترین دلایل کمبود روی در زمین های ایران را این چنین برشمرد:

  • از کودهای روی یا روی سولفات به درستی استفاده نمی شود.
  • استفاده زیاد از کودهای فسفات
  • در آب آبیاری غلظت های فراوانی از بی کربنات وجود دارد
  • ساخت و تولید اقسام مختلفی از کودهای شیمیایی

هم اکنون یکی از بزرگترین معادن فسفات روی صنعتی خاورمیانه در استان کهگیلویه و بویر احمد است که در حال حاضر پس از گذشت چندین سال، برداشت از این معدن آغاز شده است. همچنین معدنی از سولفات روی در زنجان هم وجود دارد که در صنعت تولید فسفات روی فعالیت می کند. 

نمایندگی برتر توزیع و فروش مواد شیمیایی

نمایندگی برتر توزیع و فروش مواد شیمیایی سوالی که برای هر خریداری مطرح می شود این است که چه شرکتی می تواند نمایندگی برتر توزیع و فروش مواد شیمیایی در ایران باشد، و چگونه می توان در بستر اینترنت آن را پیدا کرد.

سفارش عمده فسفات روی

سفارش عمده فسفات رویدر حال حاضر به واسطه ی گسترش خدمات اینترنتی در دور افتاده ترین دهات ایران، خرید فسفات روی از طریق سفارش عمده ی فسفات روی و خرید اینترنتی عمده فسفات روی به آسانی امکان پذیر است.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: خانم گرامی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فسفات روی در بازار | بازرگانی فروش مواد شیمیایی

قیمت فسفات روی در بازار، که به وسیله ی بازرگانی فروش مواد شیمیایی ارائه می گردد، مناسب ترین قیمت در بازار است. می توانید برای اطلاع از قیمت و تفاوت آن با سایر ت

پاسخی بگذارید